×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Bogaty wybór nakryć na stoły

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | tel.: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Zakres działalnia:

Natim to polski producent obrusów, ceniony za estetyczne i trwałe rozwiązania. Artykuły, które przygotowuje dla swoich klientów, cechują się estetycznym zdobnictwem oraz dużą wytrzymałością. Korzystają z nich zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa zajmujące się gastronomią czy hotelarstwem. Poza gotowymi produktami, firma sprzedaje także obrusy szyte na miarę, które można dowolnie modyfikować. Ceny wszystkich nakryć i bieżników znajdujących się w jej ofercie zostały przedstawione w sklepie internetowym.

Obrusy szyte na miarę

Firma oferuje przede wszystkim obrusy szyte na miarę, które pozwalają na zamówienie nakrycia dostosowanego do stołu o nieregularnych wymiarach. Każdy klient decyduje jakiego typu kształt go interesuje - kwadrat, prostokąt, owal czy koło, a także podaje jego rozmiary. Pracownicy z pewnością przypomną mu o tym, aby zawsze doliczyć minimum 20 cm z każdej strony, umożliwiając estetyczne zwieszanie się materiału. Wszystkie obrusy szyte na miarę przygotowywane są przez specjalistów, którzy dbają o ich szybkie i staranne wykonanie.

Oferta: Informacje

Dodatkowe informacje:

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Militaria i repliki

Miecz

Naczynie od Eucharystii

Kielich mszalny

Korzystna wycena jantaru

Skup bursztynu