×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Noclegi w apartamencie

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Zakres działalnia:

Silver Point jest firmą, która posiada apartamenty na wynajem w Poznaniu. Obsługuje gości, którzy decydują się na pobyt w tym mieście, oferując im nocleg w zadbanym, eleganckim i klimatycznym miejscu. Apartamenty mieszczą się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu możliwe jest komfortowe przemieszczanie się w różne miejsca na mapie Poznania. W okolicy można znaleźć sklepy, restauracje oraz kawiarnie, które mogą być urozmaiceniem pobytu w mieście. Właściciele akceptują zwierzęta w obiekcie, przy uprzednim poinformowaniu o nich.

Apartamenty na wynajem

Apartamenty Silver Point na wynajem są bardzo dobrą opcją dla wszystkich odwiedzających Poznań. Wyposażone są we wszystkie niezbędne przedmioty oraz meble. Znajduje się w nich łazienka, sypialnia i aneks kuchenny, który pozwala na przyrządzenie prostych potraw. Miejsce jest zadbane oraz czyste, o co dba obsługa przed pojawieniem się gości. Mogą oni liczyć na świeże pościele, ręczniki oraz porządek w całym obiekcie. Do wyboru są apartamenty na wynajem o powierzchni 35 i 45 m2, które różnią się między sobą wystrojem.

Oferta: http://www.apartament-nadoby.pl/

Dodatkowe informacje:

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Wycieczki do Poczdamu

Biuro turystyczne - Grupa DE-PL