×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Specjaliści od oświetlenia LED

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 Września | woj. wielkopolskie | tel.: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Zakres działalnia:

Feniks LED System jest firmą z Wrześni, która prowadzi profesjonalny sklep internetowy z częściami instalacji LED-owych. Produkty te może nabyć każdy klient, który zainteresowany jest wprowadzeniem nowego elementu ozdobnego do swojego domu. Z pomocą pracowników sklepu dobierze on taśmy, sterowniki czy zasilacze do LED-owego oświetlenia, które można będzie zamontować w wybranym pomieszczeniu czy udekorować przy ich pomocy wyposażenie i meble, tworząc interesujące podświetlenie wykorzystujące zakupione taśmy z diodami.

Zasilacze do LED z zaufanego sklepu

Instalacja zbudowana między innym z taśmy z diodami musi mieć połączenie ze źródłem energii, czyli na przykład gniazdkiem. Wykorzystuje się do tego zasilacze do LED, które odpowiadają za przyłączenie tego systemu oświetlenia do sieci elektrycznej. Firma Feniks LED System dba o to, by sprzedawane w jej sklepie internetowym produkty, pochodziły od zaufanych producentów i cechowały się dużą trwałością. Wszystkie zasilacze do LED-owych instalacji oferowane przez to przedsiębiorstwo to wytrzymałe i bezawaryjne elementy w konkurencyjnych cenach.

Oferta: led-sklep.com

Dodatkowe informacje:

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Systemy magazynowania energii

https://portsolar.pl/

Wynajem kserokopiarek

http://www.druxero.pl/