×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Tanie noclegi w apartamentach

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | tel.: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Zakres działalnia:

Magnus oferuje miejsce na nocleg w Bydgoszczy. Ich oferta zawiera 4 samodzielne apartamenty, które można wynająć zarówno na weekend jak i dłuższy termin terminowy. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny oraz co najmniej 40” telewizor. Mimo, że kamienica zlokalizowana jest w centrum, to sama ulica jest spokojna. Jest to spowodowane wyłączeniem jej z ruchu drogowego. Położenie obiektu sprzyja zwiedzaniu. W pobliżu znajduje się opera, Wyspa Młyńska oraz Stary Rynek, a w nim liczne zabytki kawiarnie, restauracje i puby.

Miejsca noclegowe

Wybierając się do Bydgoszczy, muszą Państwo zadbać o swoje miejsce noclegowe. Osobiście serdecznie polecam ofertę firmy Magnus. Zajmuje się ona wynajmowaniem lokali mieszkalnych, nie tylko turystom. Oferta obejmuje jedno z czterech mieszkań o różnej wielkości. Warunki cenowe są bardzo atrakcyjne i ustalane dla każdego klienta indywidualnie. Całość zależy m.in. od ilości osób oraz okresu wynajęcia. Wszystkie mieszkania znajdują się w tej samej kamienicy w centrum miasta. Również w pobliżu samej ulicy Mostowej, przy której mieści się kamienica znajdują się strzeżone parkingi dla samochodów. Polecam!

Oferta: Mostowa 3 - Bydgoszcz

Dodatkowe informacje:

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h