×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Usługi klimatyzacyjne w Krakowie

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | tel.: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Zakres działalnia:

Złota Klimatyzacja jest firmą, która oferuje profesjonalne usługi klimatyzacyjne na terenie Krakowa i jego okolic. Naprawa klimatyzatorów, ich montaż i odgrzybianie to główne specjalności, którymi zajmują się fachowcy. Obsługa dotyczy zarówno niewielkich powierzchni mieszkaniowych, jak i hal produkcyjnych, magazynów czy galerii handlowych. Firma działa w swojej branży już od lat, dlatego ma za sobą wiele pomyślnie wykonanych zleceń. Jej pracowników cechuje dokładność i zaangażowanie wkładane w każdą realizację.

Naprawa klimatyzatorów Kraków

Naprawa klimatyzatorów realizowana jest przez firmę Złota Klimatyzacja w Krakowie i jego okolicach. Nieprawidłowe działanie urządzeń tego typu może być spowodowane nieodpowiednim montażem lub brakiem ich regularnego serwisu. Fachowcy firmy radzą sobie z rozmaitymi problemami w działaniu klimatyzatorów, takimi jak zbyt głośna praca czy samoistne wyłączanie się. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu, którymi dysponują, potrafią sprawnie znaleźć źródło problemu oraz jego rozwiązanie. Ponadto, oferują profesjonalne doradztwo dotyczące dalszej prawidłowej obsługi klimatyzacji.

Oferta: Link

Dodatkowe informacje:

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

W tym samym dziale znajdziesz:

Firma Ange z Krakowa oferuje kosztorysy

Strona www

Okna i drzwi

Więcej

Sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram i innych

http://lukmet.com/