×

* uzupełnij proszę

** jeżeli zgłaszasz swoją stronę do bazy

Załadunek paletowy

Super Koparka - Olszowa | 43-300 Bielsko-Biała | woj. śląskie | tel.: +48 48 513 716 997 | NIP: 937-213-34-75 | REGON: 072379940

Zakres działalnia:

Jeśli szykujesz się na budowę własnego domu lub innej nieruchomości to skorzystaj z usług profesjonalistów. Firma Super Koparka oferuje kompleksową pomoc podczas prac ziemnych. Usługi koparką odbywają się za pośrednictwem modelu CAT F444, który pochodzi od renomowanego producenta i jest maszyn niezwykle uniwersalną. Może być ona używana jako zwykła koparka lub jako świder, młot czy pług. Świder stosuje się przy wykopywaniu wąskich, ale głębokich dołów. Młot służy rozkruszaniu betonu, asfaltu czy skał. Pług jest używany do odśnieżania.

Załadunek i rozładunek palet

Innym zastosowaniem koparki CAT F444 jest załadunek i rozładunek paletowy. Bielsko-Biała nie jest jedynym miejscem, gdzie Super Koparka oferuje swoje usługi. Usługi paletowe są potrzebne w całej Polsce, w każdej branży, dlatego Super Koparka świadczy usługi również w innych regionach kraju. Łyżki wielofunkcyjne koparki CAT F444 można wyposażyć w widły paletowe i stosować przy przenoszeniu palet z produktami. Jest to znaczące ułatwienie, które skraca czas transportu i jest w pełni bezpieczne dla towarów.

Oferta: http://superkoparka.pl/oferta/widly.html

Dodatkowe informacje:

superkoparka.pl

superkoparka.pl

kontaktsuperkoparka.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

W tym samym dziale znajdziesz:

Firma Ange z Krakowa oferuje kosztorysy

Strona www

Okna i drzwi

Więcej

Sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram i innych

http://lukmet.com/